Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Lucian Băluț > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Lucian BĂLUȚ
Propuneri legislative initiate în legislatura 2004-2008

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 520/03.09.2008 L348/2008 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.92/1993 privind Codul de procedură fiscală respinsa
definitiv
2. BP462/13.05.2008 L522/2008 Propunere legislativă privind modificarea Ordonanței de Guvern nr.42/1997 privind transportul maritim și pe căile navigabile interioare, modificată prin Ordonanța de Urgență a Guvernului nr.74/2006 la Senat
3. BP692/09.09.2008 B433/11.09.2008 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea alin.(7) al art.5 din Legea nr.33/2007 privind organizarea și desfășurarea alegerilor pentru Parlamentul European la Senat
4. BP776/23.09.2008 B487/26.09.2008 Propunere legislativă privind modificarea Legii nr.272/2004 privind protecția și promovarea drepturilor copilului la Senat

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 4 iulie 2020, 12:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro