Activitate parlamentară
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Adunarea Deputaților > Glicherie Stanciu Versiunea pentru printare

Glicherie STANCIU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.9 BRĂILA
data validarii: 18 iunie 1990
data încetarii mandatului: 4 mai 1992 - demisie - HCD nr.26/1992

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Comisii permanente
Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară și servicii pentru agricultură

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea - până în mai 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Franceză - Adunarea Națională - până în mai 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Populară Chineză - până în mai 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Mongolia - până în mai 1992

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 5 august 2020, 21:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro