Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Codrin Ștefănescu > Curriculum Vitae Versiunea pentru printare

Codrin ȘTEFĂNESCU
Curriculum Vitae

Date biografice

Data si locul nasterii: 20 decembrie 1968

Studii; titluri științifice

Facultatea de Economie Informatica;
Facultatea de Relatii Economice Internationale

Activitate politică

pana in mai 2001, membru al PRM ;
din iun. 2001, membru al PSD;
din oct. 2001, secretar executiv al PSD

Activitate parlamentară

deputat, din 2000;
pana in mai 2001, secretar al Grupului parlamentar al PRM;
din sept. 2001, membru al Grupului parlamentar al PSD;
membru al Comisiei pentru cercetarea abuzurilor, coruptiei si pentru petitii;
secretar al Grupului parlamentar de prietenie cu Germania

Activitate profesională

Profesia: economist la SC CORYLLUS TRADING

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 20 februarie 2020, 6:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro