Ioan NASLEU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2004-2008

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.37 TIMIȘ
data validarii: 4 februarie 2008
înlocuieste pe: Valentin Dinescu

Formatiunea politica:
PRM-Partidul România Mare

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului România Mare - din feb. 2008 Secretar - din oct. 2008

Comisii permanente
Comisia pentru apărare, ordine publică și siguranță națională (din oct. 2008)
Comisia pentru muncă, familie și protecție socială (din dec. 2008)