Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (sen.)
inițiative legislative
luări de cuvânt în plen
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Senatul > Mihai Stănișoară > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Mihai STĂNIȘOARĂ
Propuneri legislative initiate în legislatura 2008-2012

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 74/08.03.2010 L115/2010 Propunere legislativă "Legea responsabilității fiscal-bugetare" respinsa
definitiv
2. 117/04.05.2012 L774/2011 Proiect de Lege pentru modificarea și completarea Legii nr.299 din 13 noiembrie 2007 privind sprijinul acordat românilor de pretutindeni Lege 176/2013
3. 431/01.09.2010 L205/2010 Proiect de Lege pentru modificarea Legii nr.296/2004 privind Codul consumului, republicată respins
definitiv
4. 438/01.09.2010 L204/2010 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.85/2006 privind procedura insolvenței respinsa
definitiv

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 5 decembrie 2020, 20:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro