Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2000-2004 (dep.)
legislative initiatives
speaches
wealth declaration
interest declaration
1996-2000 (dep.)
 
You are here: Home page > Legislature 2000-2004 > Chamber of Deputies > Adrian Gheorghiu > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Adrian GHEORGHIU
Legislative proposals initiated in legislature 2000-2004

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 58/16.02.2004 L358/2003 Proiect de Lege privind infiintarea comunei Sabareni, prin reorganizarea comunei Joita, judetul Giurgiu respins
definitiv
2. 59/16.02.2004 L359/2003 Proiect de Lege pentru infiintarea comunei Cosoba, prin reorganizarea comunei Joita, judetul Giurgiu respins
definitiv
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativa de revizuire a Constitutiei Romaniei Lege 429/2003
4. 344/27.05.2003 L533/2002 Proiect de Lege pentru infiintarea comunei Malu, prin reorganizarea comunei Vedea, judetul Giurgiu Lege 377/2003
5. 496/03.10.2002   Propunere legislativa de modificare si completare a art.11, alin.1, lit.a din Legea nr.51/1991 privind siguranta nationala a Romaniei publicata in Monitorul Oficial nr.163 din 7 august 1991. clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania thursday, 2 april 2020, 13:42
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro