Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Drepturile Omului Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Frunda György UDMR  
2. Secretari Lazăr Sorin Constantin
secretar din 26 mai 2010
PSD  
3. Membri Hașotti Puiu PNL  
4.   Iordănescu Anghel Prog. 28.10.2009
5.   Marian Valer PSD  
6.   Necula Marius Gerard PD-L  
7.   Niță Mihai PNL  
8.   Plăcintă Sorina Luminița PNL 04.04.2011
9.   Rasaliu Marian Iulian PD-L 05.03.2012
10.   Voicu Cătălin PSD 26.05.2010

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Frâncu Emilian Valentin PNL  
2. Secretari Rotaru Ion PSD 26.05.2010

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ariton Ion PD-L 08.09.2010 05.03.2012
2. Berceanu Radu Mircea PD-L   08.09.2010
3. Chivu Sorin Serioja Prog.   28.10.2009
4. Fodoreanu Sorin PD-L   04.04.2011
5. Frâncu Emilian Valentin PNL   29.06.2012
6. Rotaru Ion PSD   26.05.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 noiembrie 2019, 0:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro