Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament (s) Versiunea pentru printare
1996-2000

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Ghidău Radu PNȚCD 29.10.1998 25.11.1998
2.   Popescu Emil-Teodor PNȚCD 29.05.1997 29.10.1998
3. Vicepreședinți Dan Marțian PDSR 29.05.1997 25.11.1998
4. Secretari Brezniceanu Alexandru USD-PD 29.05.1997 25.11.1998

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Brezniceanu Alexandru USD-PD 29.05.1997 25.11.1998
2. Dan Marțian PDSR 29.05.1997 25.11.1998
3. Duțu Ion PRM 29.05.1997 25.11.1998
4. Ghidău Radu PNȚCD 29.10.1998 25.11.1998
5. Mândroviceanu Vasile PNL 29.05.1997 25.11.1998
6. Paneș Iosif Minoritati 29.05.1997 25.11.1998
7. Popescu Emil-Teodor PNȚCD 29.05.1997 25.11.1998
8. Putin Emil-Livius-Nicolae USD-PSDR 29.05.1997 25.11.1998
9. Secară Gheorghe PUNR 29.05.1997 25.11.1998
10. Székely Ervin-Zoltan UDMR 29.05.1997 25.11.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 15 august 2020, 9:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro