Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Ardelean Teodor PUNR 09.09.1993
2.   Boulescu Mircea FSN/PD  
3.   Cerăceanu Dumitru Mugurel FSN/PD 12.09.1994
4.   Csapó Iosif UDMR 18.11.1993
5.   Culcea Ion FDSN/PDSR 18.11.1993
6.   Marin Dan Stelian FDSN/PDSR  
7.   Mincu Iulian FDSN/PDSR  
8.   Ninosu Petre FDSN/PDSR  
9.   Mihai Nistor Nistor Mihai FDSN/PDSR 25.02.1993
10.   Popescu-Necșești Adrian Dumitru OCL  
11.   Răboacă Gheorghe PN  
12.   Sârbu Adrian PNȚCD 26.11.1992
13.   Simionescu Constantin FDSN/PDSR  
14.   Vasile Radu PNȚCD  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Băncescu Ioan FDSN/PDSR   01.02.1993
2. Joarză Ioan PUNR   09.09.1993
3. Szabó Károly Ferenc UDMR   01.09.1993
4. Vasiliu Constantin Dan FSN/PD   12.09.1994
5. Vonica Romul Petru FDSN/PDSR 18.11.1993 11.09.1996

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 august 2020, 0:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro