Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Privatizare Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Funar Gheorghe
președinte din 6 dec. 2008
PRM 06.12.2008
2. Vicepreședinți Fekete Szabó Andras Levente
vicepreședinte din 12 sep. 2005
UDMR 12.09.2005
3. Secretari Jurcan Dorel
secretar din 24 sep. 2007
PD-L 24.09.2007
4. Membri Apostol Neculai neafiliat  
5.   Arion Viorel PD-L  
6.   Copos Gheorghe PC 13.09.2007
7.   Lupoi Mihail PNL  
8.   Mărășescu Nicolae PSD 11.02.2008
9.   Rădoi Ovidiu PD-L 19.09.2005
10.   Savu Daniel PSD 10.12.2007

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Dina Carol PRM 06.12.2008
2. Vicepreședinți Pete Ștefan UDMR 12.09.2005
3. Secretari Antonie Ștefan-Mihail PD-L 24.09.2007
4.   Popescu Ionel PD-L 19.09.2005

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Antonie Ștefan-Mihail PD-L   24.09.2007
2. Berceanu Radu Mircea PD-L 08.02.2007 14.04.2008
3. Copos Gheorghe PC 07.09.2006 04.06.2007
4. Crețu Ovidiu Teodor PSD 01.02.2005 11.02.2008
5. Dina Carol PRM   06.12.2008
6. Dumitru Constantin PD-L 10.09.2007 13.09.2007
7. Filipescu Teodor PSD 18.09.2006 10.12.2007
8. Pete Ștefan UDMR   12.09.2005
9. Popescu Ionel PD-L   19.09.2005
10. Rădulescu Cristache PD-L   08.02.2007
11. Simionescu Aurel Gabriel PSD   10.02.2004
12. Steriu Valeriu-Andrei PSD   01.02.2005
13. Stoica Ilie PNL 04.06.2007 10.09.2007
14. Șereș Ioan-Codruț PC   07.09.2006
15. Toma Ion PSD 10.02.2005 18.09.2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 septembrie 2020, 13:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro