Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Varujan Pambuccian Pambuccian Varujan Minoritati  
2. Vicepreședinți Cristian Valeriu Buzea Buzea Cristian Valeriu PRM  
3.   Dan Nica Nica Dan PSD  
4. Secretari Valeriu Alexandru Ungureanu Ungureanu Valeriu Alexandru
secretar din 28 mar. 2006
PSD  
5. Membri Romică Andreica Andreica Romică PD-L 18.02.2008
6.   Răzvan-Petrică Bobeanu Bobeanu Răzvan-Petrică PSD 11.02.2008
7.   William Gabriel Brînză Brînză William Gabriel PD-L 27.03.2006
8.   Liviu Codîrlă Codîrlă Liviu PD-L 18.02.2008
9.   Doina Micșunica Drețcanu Drețcanu Doina Micșunica PSD 15.05.2006
10.   Liana Dumitrescu Dumitrescu Liana Minoritati 03.03.2008
11.   Iusein Ibram Ibram Iusein Minoritati 06.02.2006
12.   Cristian Ilie Ilie Cristian PD-L 03.05.2007
13.   Vladimir Alexandru Mănăstireanu Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD  
14.   Laurențiu Mironescu Mironescu Laurențiu PD-L 11.12.2007
15.   Valentin Rusu Rusu Valentin PD-L 06.10.2008
16.   Ovidiu Ioan Silaghi Silaghi Ovidiu Ioan PNL 08.09.2005

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Secretari Răzvan-Petrică Bobeanu Bobeanu Răzvan-Petrică PSD   02.03.2006
2.   Monica-Mihaela Știrbu Știrbu Monica-Mihaela PNL 29.09.2005 06.02.2007

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ștefan Baban Baban Ștefan PRM   14.02.2005
2. Răzvan-Petrică Bobeanu Bobeanu Răzvan-Petrică PSD   02.03.2006
3. Cătălin Ovidiu Buhăianu-Obuf Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L   23.06.2005
4. Ioan Ghișe Ghișe Ioan PNL   26.02.2007
5. Marian Hoinaru Hoinaru Marian PD-L 26.06.2007 18.02.2008
6. Attila Kovacs Kovacs Attila UDMR   10.07.2008
7. Dorin-Liviu Nistoran Nistoran Dorin-Liviu neafiliat   16.09.2008
8. Florin Aurelian Popescu Popescu Florin Aurelian PD-L 05.03.2007 24.06.2008
9. Octavian-Claudiu Radu Radu Octavian-Claudiu PD-L   28.06.2005
10. Dan Radu Rușanu Rușanu Dan Radu PNL   21.02.2005
11. Nini Săpunaru Săpunaru Nini PNL   08.09.2005
12. Daciana Octavia Sârbu Sârbu Daciana Octavia PSD 23.06.2005 30.11.2007
13. Monica-Mihaela Știrbu Știrbu Monica-Mihaela PNL 29.06.2005 06.02.2007
14. Raluca Turcan Turcan Raluca PD-L 05.03.2007 12.03.2007
15. Adina Ioana Vălean Vălean Adina Ioana PNL 28.02.2006 30.11.2007
16. Valeriu Ștefan Zgonea Zgonea Valeriu Ștefan PSD   21.03.2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 30 martie 2020, 22:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro