Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Balan Ioan PNL  
2. Vicepreședinți Boboc Valentin Gabriel PSD  
3.   Cosma Lavinia-Corina Neafiliați  
4.   Lovin Dumitru
vicepreședinte din 14 iun. 2017
Neafiliați 13.06.2017
5. Secretari Dunava Costel Neculai PSD  
6.   Prisnel Adrian-Claudiu USR  
7. Membri Antal István-János UDMR  
8.   Ionescu George PNL  
9.   Pistru Eusebiu-Manea PSD 07.03.2017
10.   Simionca Ionuț PMP 12.09.2018
11.   Șarapatin Elvira PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Băișanu Ștefan-Alexandru PSD 13.06.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD   13.06.2017
2. Goga Octavian PSD   15.10.2019
3. Mărgărit Mitică-Marius PSD   19.08.2020
4. Ponta Victor-Viorel PRO România 13.06.2018 04.09.2019
5. Suciu Vasile-Daniel PSD   07.03.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 27 septembrie 2020, 20:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro