Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Ardelean Ioan PUNR  
2.   Avram Gheorghe PDSR  
3.   Bălănescu Mihail PNL  
4.   Cârciumaru Ion PRM  
5.   Crețu Ioan PD  
6.   Csapó Iosif UDMR 13.09.1999
7.   Drăgulescu Iosif Ștefan PNȚCD 17.02.1998
8.   Ilie Aurel-Constantin PDSR  
9.   Marinescu Bogdan Voinea PD  
10.   Matetovici Mihai PDSR  
11.   Morțun Alexandru Ioan PNL  
12.   Nicolai Marin PNȚCD  
13.   Păvălașcu Gheorghe neafiliat  
14.   Pop Stelian Alexandru PNL  
15.   Preda Elena neafiliat  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Csapó Iosif UDMR 07.04.1997 08.09.1998
2. Németh Csaba UDMR 08.09.1998 13.09.1999
3. Oprea Andreiu neafiliat 24.03.1997 17.02.1998
4. Rau Ioan PNȚCD   17.03.1997
5. Verestóy Attila UDMR   07.04.1997

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 3 iulie 2020, 20:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro