Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ion Toma Toma Ion PSD 18.09.2006
2. Vicepreședinți Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail
vicepreședinte din 24 sep. 2007
PD-L 24.09.2007
3. Secretari Ion Basgan Basgan Ion PNL  
4. Membri Gheorghe-Viorel Dumitrescu Dumitrescu Gheorghe-Viorel PRM  
5.   Ion Florescu Florescu Ion PSD 27.02.2007
6.   Traian Mândru Mândru Traian PSD 08.09.2008
7.   Alexandru Ioan Morțun Morțun Alexandru Ioan PNL  
8.   Nicolae Paul Anton Păcuraru Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL 21.05.2007
9.   Rodica Mihaela Stănoiu Stănoiu Rodica Mihaela PC  
10.   Vasile Ioan Dănuț Ungureanu Ungureanu Vasile Ioan Dănuț PSD  
11.   Vilmos Zsombori Zsombori Vilmos UDMR 04.02.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Rodica Mihaela Stănoiu Stănoiu Rodica Mihaela PC 18.09.2006
2. Vicepreședinți Marius Marinescu Marinescu Marius PC 24.09.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ioan Corodan Corodan Ioan PNL 27.02.2007 21.05.2007
2. Valentin Dinescu Dinescu Valentin PRM   27.02.2007
3. Teodor Filipescu Filipescu Teodor PSD   18.09.2006
4. Marius Marinescu Marinescu Marius PC   24.09.2007
5. Valentin Zoltán Puskás Puskás Valentin Zoltán UDMR 24.03.2005 13.07.2007
6. Ilie Stoica Stoica Ilie PNL   03.10.2005
7. Ilona Szabó Szabó Ilona UDMR 10.09.2007 10.12.2007
8. Radu Terinte Terinte Radu PNL 03.10.2005 15.02.2006
9. Gavrilă Vasilescu Vasilescu Gavrilă PC 15.02.2006 27.02.2007
10. Ion Vărgău Vărgău Ion PSD   08.09.2008
11. Attila Verestóy Verestóy Attila UDMR   24.03.2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 15 august 2020, 5:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro