Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Mihai Tudose Tudose Mihai PSD  
2. Vicepreședinți Mihai Doru Oprișcan Oprișcan Mihai Doru
vicepreședinte din 9 noi. 2011
PD-L  
3.   Aurel Vainer Vainer Aurel Mino.  
4. Secretari Marin Almăjanu Almăjanu Marin
secretar din 16 sep. 2009
PNL  
5.   Horia Grama Grama Horia
secretar din 8 mai 2012
PSD 21.02.2012
6. Membri Viorel Cărare Cărare Viorel neafiliat  
7.   Andrei Dominic Gerea Gerea Andrei Dominic PNL  
8.   Stelică Iacob Strugaru Iacob Strugaru Stelică PD-L  
9.   Cornel Itu Itu Cornel PSD  
10.   Mihai Lupu Lupu Mihai PNL  
11.   Marian Neacșu Neacșu Marian PSD  
12.   Dan Nica Nica Dan PSD 08.03.2011
13.   Laurențiu Nistor Nistor Laurențiu PSD  
14.   Viorel Palașcă Palașcă Viorel PNL  
15.   Dan Păsat Păsat Dan PD-L  
16.   Adrian Popescu Popescu Adrian PD-L  
17.   Andrei-Valentin Sava Sava Andrei-Valentin PSD 08.03.2011
18.   Ștefan Seremi Seremi Ștefan PD-L  
19.   Mihaela Ioana Șandru Șandru Mihaela Ioana PD-L 08.03.2011
20.   Valerian Vreme Vreme Valerian PD-L 20.10.2009

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Mihaela Stoica Stoica Mihaela PD-L 28.06.2010
2. Secretari Teodor Atanasiu Atanasiu Teodor PNL 09.09.2009
3.   Cătălin Cherecheș Cherecheș Cătălin neafiliat 02.03.2010

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Viorel Arion Arion Viorel PD-L   20.06.2012
2. Teodor Atanasiu Atanasiu Teodor PNL   09.09.2009
3. Cătălin Cherecheș Cherecheș Cătălin neafiliat   30.05.2011
4. Horia Grama Grama Horia PSD   08.03.2011
5. Árpád Pál Pál Árpád UDMR   23.11.2010
6. Valentin Rusu Rusu Valentin PNL   20.10.2009
7. Andrei-Valentin Sava Sava Andrei-Valentin PSD   20.10.2009
8. Mihaela Stoica Stoica Mihaela PD-L   28.06.2010
9. Mihaela Ioana Șandru Șandru Mihaela Ioana PD-L   21.04.2009
10. Horia Teodorescu Teodorescu Horia PSD   30.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 27 ianuarie 2020, 10:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro