BIHOR
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Circumscriptii electorale > BIHOR Versiunea pentru printare
Legislatura 2004-2008
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Athanasiu Alexandru PSD
2. Pete Ștefan
până în 13.10.2008
UDMR
înlocuit de
Szentmiklósi Zoltán-Lajos
din 28.10.2008
 UDMR  
3. Țîrle Radu
până în 25.06.2008
PD   Indep.
înlocuit de
Matei Mircea
din 2.09.2008
 PD  
4. Vedinaș Verginia
până în 13.10.2008
PRM
înlocuit de
Drecin Mihai Dorin
din 28.10.2008
 PRM  
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 23 aprilie 2021, 10:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro