ILFOV
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Circumscriptii electorale > ILFOV Versiunea pentru printare
Legislatura 2004-2008
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
1. Filipescu Teodor
până în 4.02.2008
PSD
înlocuit de
Iordănescu Anghel
din 6.02.2008
 PSD
2. Rădulescu Cristache
până în 30.06.2008
PD
înlocuit de
Moldoveanu Viorel Aurelian
din 26.08.2008
 PD
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 23 aprilie 2021, 12:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro