ILFOV
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Circumscriptii electorale > ILFOV Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Bădulescu Doru Laurian
până în 22.06.2004
PDSR PSD
înlocuit de
Buraga Ioan
din 24.06.2004 - până în sep. 2004
 PSD  
înlocuit de
Rovinaru Nicolae
din 27.09.2004
 PSD  
2. Bălălău Constantin
până în 29.06.2004
PD
înlocuit de
Dumitru Dan
din 31.08.2004
 PD  
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 6 august 2020, 22:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro