Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
septembrie 2009 - februarie 2010

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Anastase Roberta Alma PD-L
2. Vicepreședinți Oltean Ioan PD-L
3.   Năstase Adrian PSD
4.   Popa Daniela PSD
5.   Orban Ludovic PNLdin oct. 2009
6. Secretari Pardău Dumitru PD-L
7.   Voinescu-Cotoi Sever PD-L
8.   Zgonea Valeriu Ștefan PSD
9.   Voicu Mihai Alexandru PNL
10. Chestori Albu Gheorghe PD-L
11.   Bănicioiu Nicolae PSD
12.   Motreanu Dan-Ștefan PNL
13.   Seres Dénes UDMR

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Vicepreședinți Olteanu Bogdan PNLpână în oct. 2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 30 martie 2020, 20:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro