DECRET nr.614 din 2 iulie 2015
pentru promulgarea Legii privind modificarea și completarea Legii nr. 240/2013 pentru realizarea capabilității operaționale aeriene cuprinse în Faza 1 a Etapei de tranzitie inițială a Concepției de realizare graduală a capabilității de apărare aeriană în cadrul programului "Avion multirol al Forțelor Aeriene"
Identificare act: |
|
Numar/data: |
Decret nr.614 din 2 iulie 2015
|
Emitent: |
Președintele României
|
Publicare: |
 |
M.Of. nr. 492/6 iul. 2015
|
|
Functie activa: | |
Promulgă: |
L. nr.190/2015
|
privind modificarea și completarea Legii nr. 240/2013 pentru realizarea capabilității operaționale aeriene cuprinse în Faza 1 a Etapei de tranziție inițială a Concepției de realizare graduală a capabilității de apărare aeriană în cadrul programului "Avion multirol al Forțelor Aeriene"
|
Duminică, 18 aprilie 2021, 00:21
Declinare de raspundere: Informațiile publicate în aceasta rubrică, precum și textele actelor normative nu au caracter oficial.